Asset Publisher Asset Publisher

Return to Full Page

ترویج علم

ترویج علم


 

درخشش مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک در "اولین جشنواره ترویج علم در پایان‌نامه های دانشجویی"

مرحله نهایی اولین جشنواره ترویج علم در پایان‌نامه‌های دانشجویی، دوشنبه 12 اردیبهشت 96، در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزارشد و نفرات برگزیده معرفی شدند.

در مرحله اول جشنواره در سال 95، موسسات پژوهشی و آموزشی پایان‌نامه‌های منتخب خود را به این جشنواره ارسال کرده و پس از بررسی و داوری، تعداد 16 پایان‌نامه برای مرحله نهایی انتخاب شدند. از این تعداد، 10 پایان‌نامه مربوط به دانشجویان مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک بود. 

درمرحله نهایی، پس از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر موسوی موحدی، ریاست محترم مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک سخنرانی نمودند و سپس بخش ارائه پایان‌نامه‌ها آغاز شد که دانش‌آموختگان می‌بایست در 3 الی 5 دقیقه خلاصه‌ای ازپایان‌نامه را برای هئیت داوران و حضار ارائه می‌نمودند.  

درپایانِ ارائه‌ها بر اساس آرای هیئت داوران، 5 پایان‌نامه به عنوان برگزیده انتخاب شدند که سهم مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک 3 پایان‌نامه بود. به نفرات برگزیده مدال افتخار اهدا شد و لوح تقدیر یونسکو را نیز دریافت خواهند نمود. 

ضمنا در پایان مراسم، مرکز تحقیقات سیاستِ علمی کشور به پاس فعالیتهای علمی مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک در پیشبرد اهداف علمی و گسترش دستاوردها، لوح تقدیری به ریاست محترم مرکز اهداء نمودند.